Przewozy do Niemiec z Jeleniej Góry

/Przewozy do Niemiec z Jeleniej Góry
Przewozy do Niemiec z Jeleniej Góry2019-04-16T06:23:01+00:00

Planując podróż do Niemiec, należy ze szczególną uwagą wybrać przewoźnika. Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w przewozach do zachodnich sąsiadów – jest to najpopularniejszy kierunek dla pasażerów z naszego kraju. Ponieważ oferta jest zróżnicowana, wybór przewoźnika nie należy do najłatwiejszych, a to właśnie ta decyzja będzie wpływać na sam początek planowanej drogi.

Wyjątkowy komfort

Jeśli interesują Państwa komfortowe przewozy do Niemiec Jelenia Góra również ma wiele do zaoferowania pod tym kątem. Nasza firma wykonuje trasy z tego miasta w różnych terminach. Busy odjeżdżają w każde wtorki oraz piątki, a powroty odbywają się w środy i soboty. Dzięki takiej częstotliwości łatwiej można dopasować zarówno podróż za zachodnią granicę, jak i drogę powrotną.

Wybierając naszą firmę do przewozu do Niemiec z Jeleniej Góry, zawsze można liczyć na dotarcie prosto pod wskazany adres. Zamówiony bus do Niemiec przyjeżdża po Klienta, który zamówił usługę, a następnie odwozi go pod wyznaczony adres u naszych zachodnich sąsiadów. Dbamy o komfort pasażerów i szanujemy ich czas, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić usługę „door to door”. Dzięki temu można śmiało zaplanować swoją podróż od początku aż do samego końca.

Uczciwe Ceny

Cennik naszych usług jest konkurencyjny na tle pozostałych firm w regionie. Przewozy do Niemiec z Jeleniej Góry kosztują jedynie 50 euro. Cena może jednak ulec zmianie, jeśli np. po drodze Klient wybierze inną trasę lub adresem docelowym będą najdalej wysunięte zakątki Niemiec. Ewentualne dopłaty nie są jednak wysokie i mają one na celu przede wszystkim pokrycie kosztów paliwa oraz obsługi.

Licencje Przewoźnika

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i certyfikat kompetencji zawodowych, a nasza wykwalifikowana kadra kierowców zawsze bezpiecznie oraz terminowo wykonuje swoją pracę. Za kierownicą mamy doświadczonych fachowców, którzy potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji na trasie. Można zaufać ich wiedzy oraz znajomości drogi. Ponadto nowoczesna flota pojazdów zapewnia tak samo wygodę, jak i bezpieczeństwo. Są to busy specjalnie przygotowane do długich podróży – posiadają m.in. klimatyzację oraz funkcjonalne fotele, na których można przyjemnie spędzić czas. Pojazdy przechodzą również regularne kontrole techniczne.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą w zakresie przewozów do Niemiec z Jeleniej Góry. Gwarantujemy komfort, przyjazną atmosferę oraz szybki dojazd do celu. Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo, można otrzymać więcej informacji dotyczących usługi, a także zarezerwować dogodny termin.