O firmie

/O firmie
O firmie2019-02-22T10:14:42+00:00

Już od 2009 roku, czyli od momentu powstania naszej firmy skupiliśmy się na przygotowaniu oferty wygodnego, a zarazem bezpiecznego transportu osób za granicę. Skupiamy się na działalności w krajach Unii Europejskiej, dlatego organizujemy przewozy do Belgii, Holandii czy Niemiec.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nasze busy do Niemiec czy do Holandii gwarantują nie tylko szybką, ale i bezpieczną podróż. Proponujemy obsługę na wysokim poziomie, z zachowaniem atrakcyjnych cen. Gwarantujemy, że uczestnicy przewozu będą posiadali pełne ubezpieczenie w trakcie całego czasu trwania podróży. Na Klientów Eurovan czekają również liczne udogodnienia, w które wyposażone są nasze nowoczesne busy, takie jak m.in. klimatyzacja czy wygodne fotele. Bezpieczeństwo jazdy gwarantuje zatrudnienie przez naszą firmę jedynie doświadczonych, sprawdzonych kierowców.

Organizujemy przewozy na terenie kilku województw – głównie dolnośląskiego i lubuskiego. Nasze busy to nowoczesne pojazdy posiadające ważne przeglądy techniczne, gotowe nawet do dalekich podróży – do Niemiec, Belgii czy Holandii.

Busy do Belgii z dolnego śląska i lubuskiego

Skąd jeździmy?

Do głównych miast, z jakich podróż rozpoczynają nasze busy należą: Jelenia Góra, Zgorzelec, Bogatynia, Lubań Śląski, Mirsk, Gryfów Śląski, Legnica, Zielona Góra, Nowa Sól, Lubsko, Kożuchów, Żary, Żagań, Polkowice, Lubin, Bielawa, Dzierżoniów i Świdnica. Możliwe jest także zorganizowanie transportu z okolicznych miejscowości.

Nasza firma posiada ważną, wymaganą przez przepisy prawne licencję na międzynarodowy przewóz osób.

przewozy do niemiec