Przewozy na lotniska w Berlinie

//Przewozy na lotniska w Berlinie

Chcesz szybko, bezpiecznie, co więcej tanio i wygodnie dostać się do Berlina na lotnisko? Może pod konkretny adres?  Nic prostszego! Wystarczy,  że zadzwonisz, zarezerwujesz bilet i  wybierzesz dogodne dla siebie miejsce, z którego mamy Cię odebrać. Wyruszamy z wszystkich miast w  województwach: dolnośląskim i lubuskim ( m.in. Wołów, Wrocław, Jelenia Góra, Zielona Góra, Legnica,  Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, Szprotawa, Głogów, Krosno Odrzańskie + okolice).

Z Lotniska Schonefeld w Berlinie polecisz praktycznie wszędzie. Port lotniczy oferuje Ci gęstą siatkę połączeń europejskich, ale również połączenia dalekodystansowe. Bez różnicy – Kolonia, Bruksela, Londyn, Pekin czy Nowy Jork.

Wybierając pociąg lub autobus ryzykujesz, że nie dostaniesz się na miejsce na czas.  Opóźnienia, częste przesiadki, tłok i niski komfort podróży to tylko niektóre z niedogodności tego typu transportu.  Po co utrudniać sobie życia, po prostu zadzwoń i zarezerwuj miejsce w busie, my zajmiemy się resztą – zagwarantujemy, że nie spóźnisz się na odprawę, a podczas lotu będziesz uśmiechnięty i wypoczęty.

Zatem jeżeli wybierasz się na wakacje, do pracy za granicę, a może po prostu odwiedzić rodzinę,  nasze usługi transportowe to najlepsze rozwiązanie. Pamiętaj! Przewozy Eurovan – bez przesiadek, bez opóźnień, bez stresu!
W każdy wtorek, piątek i niedzielę wyruszamy w podróż do Niemiec, Belgii i Holandii.

By |2013-08-01T12:29:17+00:00Sierpień 1st, 2013|Wyjazdy za granicę|0 Comments

About the Author: