Komfort podróży jest ważny

//Komfort podróży jest ważny

Nie jest sztuką pozyskać Klienta, sztuką jest go zatrzymać. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby Klient nie tylko pozostał wierny naszym usługom, ale też bez wahania mógł nas polecić znajomym. Taka polityka firmy sprawia, że zwracamy uwagę na każdy detal mający wpływ na bezpieczeństwo i komfort podróży z dolnego śląska i lubuskiego do Niemiec, Holandii i Belgii.

Dysponujemy nowymi, najlepszymi w swojej klasie autami do transportu osób:

  • Renault Trafic z roku 2012,
  • Ford Transit z roku 2013.

Przystosowane do najdłuższych tras busy są niezawodne, zawsze w nienagannym stanie technicznym i estetycznym. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy, mający za sobą dziesiątki tysięcy kilometrów. Ich kompetencje są najlepszą gwarancją bezpiecznej podróży.

Poza tym zawsze życzliwi, uśmiechnięci służą radą i pomocą. Dopełniamy wszelkich starań aby podróż z nami była przyjemna i bezstresowa. Między innymi dlatego jeździmy mikrobusami 9-osobowymi, w których komfort podróży jest nieporównywalnie większy niż w busach 12 czy nawet 19-osobowych. Każdy pasażer ma do dyspozycji dostateczną ilość przestrzeni, dzięki której podróż nie będzie wyczerpująca. Ponadto auta posiadają zestawy kinowe, wyposażone są w rozkładane fotele i klimatyzację. Ceniąc sobie Państwa czas, trasy przejazdu układamy tak, aby szybko i bez niespodzianek dotrzeć na miejsce.

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty kompetencji zawodowych. Dodatkowy komfort zyskacie Państwo dzięki naszemu ubezpieczeniu na czas podróży.

By |2013-07-26T16:08:04+00:00Lipiec 26th, 2013|Wyjazdy za granicę|0 Comments

About the Author: